eleman-ilan.com eleman arayanlar
İzmir iş ilanları öncelikle İzmir'de iş arayanlar ve İzmir'de eleman arayanlar için hazırlanmış bir iş ilanları sitesidir. Sitemiz tamamen ücretsiz olup, sitede yayınlanan ilanlardan ilan verenler sorumludur. izmireleman.com sizlere iş veya eleman bulma garantisi vermez, firma veya kişilerin yazdığı iş ilanları ve eleman ilanları yardımı ile iş veya eleman bulmanıza yardımcı olur.

izmir Muhasebe - Finans iş ilanları

ELEMAN ARAYAN: NETSİS BİLEN MUHASEBE ELEMANI / FORM MOBİLYA /izmir/ Menderes
Kısıkköydeki Mobilya üretimi yapan Fabrikamızda çalışmak üzere, NETSİS bilen, Ön musebede deneyimli, tercihen üniversite mezunu, GAZİEMİR - KARABAĞLAR veya AYRANCILAR'da oturan bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. CV lerin; 25762 45 FAKS ya da nagihan@formmobilya.com.tr adresine gönderilmesi gereklidir.
11-04-2014
ELEMAN ARAYAN: MUHASEBE ELEMANI / STAR RULMANCILIK LTD.ŞTİ/1.sanayi sitesi / izmir dışından
şirketimizin muhasebe bölümünde çalışmak üzere deneyimli ya da netsis bilgisi olan bayan eleman aramaktayız .ilan ile ilgilenenlerin cv lerini mail adresine göndermelerini rica ederiz
06-03-2014
ELEMAN ARAYAN: LUCA BİLEN TECRÜBELİ VE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE BUROSUNDA ÇALIŞACAK ELEMAN ARANIYOR / GUNEL MUHASEBE OFİSİ /izmir/ Bornova
CV LERİNİZİ gunelmuhasebe35@gmail.com
03-03-2014
ELEMAN ARAYAN: ön muhasebe / özkardeşler kuruyemiş / izmir dışından
gıda çarşısındaki firmamıza 35 yaşını aşmamış,tercihen kuruyemiş sektöründe tecrübeli,netsis bilen bayan ön muhasebe elemanı aranmaktadır. irtibat:433 60 10
27-02-2014
ELEMAN ARAYAN: Smmm Mustafa Tura / Sm MUSTAFA TURA /izmir/ Konak
Luca Muhasebe Pogramını Bilen Bayan Eleman Aramaktayız. tel . 0 507 638 63 63 - 0 535 794 42 59 CV İçin : mertmuhasebe35@gmail.com
27-02-2014
ELEMAN ARAYAN: deneyimli bayan / AKIN MUHASEBE /izmir/ Buca
şirinyer buca daki muhasebe ofisimiz için, büroda daha önce çalışmış bayan eleman . aaaa_akin@hotmail.com cv gönderiniz. en az 2 yıl büro deneyimli olması şarttır.5327275036
17-02-2014
iş arayan: ön muhasebe ve sekreterya personeline ihtiyacımız var / salt makina sanayi /izmir/ Çiğli
makine ve ekipmanları üreten firmamız için ön muhasebe ve sekreterya görevini üstlenebilecek diksiyonu düzgün bayan personel ihtiyacımız var. ilgilenen arkadaşların saltmakina@gmail.com adresine cv lerini göndermelerini rica ederim.
29-01-2014
ELEMAN ARAYAN: MALİ MÜŞAVİRLİK ŞİRKETİ / FONS MALİ MÜŞAVİRLİK LTD.ŞTİ. / izmir dışından
MALİ MÜŞAVİRLİK ŞİRKETİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MUHASEBE BÜROSU TECRÜBESİ OLAN VE LUCA BİLEN ERKEK ELEMAN ARANMAKTADIR.
25-01-2014
ELEMAN ARAYAN: MUHASEBE ELEMANI / STAR RULMANCILIK LTD.ŞTİ / izmir dışından
1.sanayi sitesinde bulunan şirketimizin muhasebe bölümünde çalışmak üzere deneyimli yada yetiştirilmek üzere bayan elaman aranmaktadır starrulmancilik@hotmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
20-01-2014
ELEMAN ARAYAN: Ön Muhasebe ve Sekreterya / GOTSA OTOMOTİV /izmir/ Kemalpaşa
Otomotiv sektörüne yedek parça üreten, Kemalpaşa Armutlu'daki fabrikamızda ön muhasebe ve sekreterya bölümünde çalışacak bayan eleman alınacaktır.Üst yaş sınırı 35 olup Netsis Fusion 6 bilmesi şarttır.Şirketimiz Pazartesiden cumaya 07:45 ile 17:45 arası çalışmaktadır.Servisimiz karabağlar yahudi mezarlığı civarından kalkmakta, şirinyer hipodrom, yıkıkkemer, tepecik, 1.sanayi bölgesi, altındağ, yeşilova garaj, otoban, EGS park kavşağı, naldöken, kemalpaşa,Armutlu güzergahını izlemektedir.Başvuruda bulunacakların bu güzergah üzerinde olmaları yada ara yol ücretini kendileri ödemeleri gerekmektedir. info@gotsaotomotiv.com.tr adresine CV ile başvuru yapılabilir.Maaş seviyesi, ön yada genel muhasebe bilgisi, Netsis Fusion6 bilgisi ve yabancı dil bilgilerine göre belirlenecektir.
17-12-2013
iş arayan: Ön Muhasebe ve Sekreterya / GOTSA OTOMOTİV /izmir/ Kemalpaşa
Otomotiv sektörüne yedek parça üreten, Kemalpaşa Armutlu'daki fabrikamızda ön muhasebe ve sekreterya bölümünde çalışacak bayan eleman alınacaktır.Üst yaş sınırı 35 olup Netsis Fusion 6 bilmesi şarttır.Şirketimiz Pazartesiden cumaya 07:45 ile 17:45 arası çalışmaktadır.Servisimiz karabağlar yahudi mezarlığı civarından kalkmakta, şirinyer hipodrom, yıkıkkemer, tepecik, 1.sanayi bölgesi, altındağ, yeşilova garaj, otoban, EGS park kavşağı, naldöken, kemalpaşa,Armutlu güzergahını izlemektedir.Başvuruda bulunacakların bu güzergah üzerinde olmaları yada ara yol ücretini kendileri ödemeleri gerekmektedir. info@gotsaotomotiv.com.tr adresine CV ile başvuru yapılabilir.Maaş seviyesi, ön yada genel muhasebe bilgisi, Netsis Fusion6 bilgisi ve yabancı dil bilgilerine göre değişklik gösterecektir.
17-12-2013
iş arayan: muhasebe bürosu / SMMM ALİ YILMAZ / izmir dışından
adliye civarındaki büromuza tecrübeli bayan eleman tel:0232-341 5169 cep:0533-237 52 81 e-mail:aliyilmazsm@hotmail.com
13-12-2013
ELEMAN ARAYAN: muhasebe bürosuna / smmm ali yılmaz / izmir dışından
adliye civarındaki muhasebe bürosuna bayan tecrübeli büro elemanı arıyoruz
13-12-2013
iş arayan: MUHASEBE / ÖZŞEN İZMİR /izmir/ Bornova
BİLGİSAYAR KULLANABİLEN BAYAN ELEMAN ARANIYOR. TEL:0232 373 25 05 TEL:0555 705 50 69 EMAİL:ozsenizmir@hotmail.com
02-12-2013
iş arayan: Netsis ve ingilizce biliyorum / Mert sayman /izmir/ Buca
Netsis ve ingilizce biliyorum.
14-11-2013

  1  2  3  4  5  6  7  » 

izmireleman.com sitesine yolunuz düştüğüne göre iş ilanları veya eleman ilanlarını araştırmaktasınız.
Sitemizde bulunan iş ilanları arasında umarız size en uygun iş ilanını seçebilirsiniz. İş ilanlarını incelerken, sitemizde bulunan iş ilanlarının sadece ilan veren kişilerin sorumluluğunda olduğunu unutmayınız!
izmireleman.com sitesinin verilen ilanlarla hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

iş ilanlarını incelediğiniz sırada şunlara dikkat ediniz ;


* iş ilanında, eleman aranmakta olan işin tanımı yeterli bir şekilde yapılmış mı?
* iş adresi, firma site adresi veya iş ilanı için başvuru mail adresi bulunmakta mıdır?
Öncelikle belirtelim izmireleman.com sitesine iş ilanı veya eleman ilanı yazıldığı sırada başvuruda bulunacaklar için bu tür bilgiler yazılması gerekmemektedir... başvurular site üzerinden yapıldığında ilan verenlere otomatik olarak gönderilmektedir. Site içerisinde başvuruların içeriğinin kaydı tutulmamaktadır.
İlan kısmında belirttiğimiz gibi siteye ilan verilmesi sırasında email adreslerinin hatalı yazılmasından dolayı başvuruların bazılarının ilan sahiplerine ulaşamadığı durumlar nadir de olsa ortaya çıkabilmeltedir.
iş ilanlarında ciddi olan firma veya kişiler, gerekli tüm bilgilere ilanlarında yer vermektedir.
iş ilanlarınızda veya başvurularınızda bunları mutlaka göz önüne alarak, asılsız beyanlarda bulunmayınız.

{literal}